Napisz do nas

O firmie

Tworzymy lepsze warunki do pracy, wypoczynku, życia, udoskonalając powietrze, którym oddychasz. Specjalizujemy się w usługach instalacji wentylacji mechanicznej w budynkach wielorodzinnych, usługowych oraz użyteczności publicznej. Nasza oferta obejmuje projektowanie i serwis systemów wentylacji. Naszym klientom pomagamy dobrać odpowiednie urządzenia do ich potrzeb.

Współpracujemy z najlepszymi

W ofercie posiadamy urządzenia wiodących producentów. Jesteśmy ponadto wyłącznym dystrybutorem systemów wentylacji niskociśnieniowej marki Hybryd16. W tym obszarze zapewniamy kompleksową obsługę projektu, przez instalację, po późniejszy serwis.

Zatrudniamy fachowców

Angażujemy pewnych, sprawdzonych, z doświadczeniem. Także oni budują naszą markę, dlatego dbamy o ich wiedzę i kompetencje. Dzięki zdobytemu przez nas doświadczeniu naszą wiedzę możemy przekazywać dalej realizując szkolenia dla specjalistów w zakresie serwisu i montażu systemów wentylacji mechanicznej oraz niskociśnieniowej.

Sprawdzili nas liderzy rynku

Sprawdzili nas już najlepsi i najbardziej wymagający. W gronie naszych klientów, korzystających z naszych rozwiązań znajdują się m.in. firmy: Hasco Lek, LC Corp., Arkop, Archicom, Profit Deweloper, Awbud Deweloper oraz wielu innych.

Zaufali nam

Zadzwoń do nas